Smart Phrases

Cztery zasady szybkiej nauki języków obcych

Język angielski wielu z nas towarzyszy na co dzień. Jego znajomość często stanowi jedno z głównych kryteriów przy rekrutacji na różne stanowiska pracy. Wokół nas pojawia się coraz więcej obcokrajowców, z którymi często boimy się lub wręcz nie umiemy porozmawiać. Uczenie a nauczenie się języka angielskiego to zasadnicza różnica. Jak podnieść swoje kwalifikacje? Jak nauczyć się angielskiego? Jak wreszcie zacząć mówić w obcym języku? Poznaj cztery proste zasady szybkiej nauki angielskiego.
Czytaj dalej...


Kurs angielskiego online - czy to naprawdę działa?

Ofert kursów językowych jest całe mnóstwo. Możemy wybierać nie tylko stopień zaawansowania nauki, ale też jej formę czy godziny zajęć. Niezawsze jednak mamy czas, by rzeczywiście uczestniczyć w takich szkoleniach. Dla zabieganych idealnym rozwiązaniem są kursy angielskiego online. W tym przypadku również mamy do wyboru szereg opcji, ale… Czy taki kurs angielskiego naprawdę działa? Koniecznie przeczytaj!
Czytaj dalej...


Jak swobodnie mówić po angielsku?

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa. Często sięgamy po różne kursy, skupiamy się na nauce angielskiego, poznajemy nowe słowa i wyrażenia. Kiedy już udaje nam się swobodnie mówić po angielsku w zaciszu własnego domu, czas, by skonfrontować swoje umiejetności podczas rozmowy z obcokrajowcem. Wówczas to wiele osób, bez względu na stopień znajomości języka, zaczyna odczuwać tremę. Jak to pokonać? Jak swobodnie mówić po angielsku? Poznaj nasze rady.
Czytaj dalej...


Siła Smart Phrases, czyli jak znajomość języków obcych zmienia życie?

Easy Speaker to nowoczesna platforma do nauki języków, dzięki której już tysiące ludzi ulepszyło swoje życie. O tym, że znajomość języków obcych może poprawić naszą sytuację na wielu poziomach, wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę. Nagle pojawia się możliwość podróżowania bez żadnej bariery, oglądania zagranicznych filmów, czytania obcojęzycznych książek, poznawania ludzi z całego świata i oczywiście otrzymania dobrze płatnej pracy. Ale czy droga do tego wszystkiego naprawdę musi wieść przez wieloletnie żmudne wkuwanie? Nie musi, jeśli wybierzesz inteligentną metodę nauki na miarę XXI wieku!
Czytaj dalej...


Jak pokonać niechęć do nauki języka?

Kto z nas nigdy nie marzył, by mówić biegle w wielu językach? Nagle moglibyśmy bez problemu zamieszkać w każdym miejscu na ziemi i dostać pracę, o jakiej teraz możemy jedynie śnić! Większość osób zaczyna naukę kipiąc motywacją i wiarą w siebie, a już tydzień czy miesiąc później porzuca swoje ambitne plany. Jak do tego nie dopuścić? Czy są jakieś sposoby, by pokonać niechęć do nauki języka? Tak! Zobacz poniżej, a będziesz jedną z tych osób, które zamiast wiecznie uczyć się języka, po prostu się go nauczą. I to biegle!
Czytaj dalej...


Przeczytaj także:

noemptynoempty