Smart Phrases

Siła Smart Phrases, czyli jak znajomość języków obcych zmienia życie?

Smart Phrases to nowoczesna platforma do nauki języków, dzięki której już tysiące ludzi ulepszyło swoje życie. O tym, że znajomość języków obcych może poprawić naszą sytuację na wielu poziomach, wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę. Nagle pojawia się możliwość podróżowania bez żadnej bariery, oglądania zagranicznych filmów, czytania obcojęzycznych książek, poznawania ludzi z całego świata i oczywiście otrzymania dobrze płatnej pracy. Ale czy droga do tego wszystkiego naprawdę musi wieść przez wieloletnie żmudne wkuwanie? Nie musi, jeśli wybierzesz inteligentną metodę nauki na miarę XXI wieku!

Dlaczego Smart Phrases bije na głowę tradycyjne metody?

Smart Phrases to 2-tygodniowa formuła nauki języków obcych, która wykorzystuje 100% zdolności Twojego mózgu. Została opracowana przez Ingvara Granlunda, który włada biegle 23 językami, co jest najlepszym dowodem skuteczności tej metody. Jej fenomen tkwi w jednoczesnym wykorzystaniu prawej i lewej półkuli mózgu, co czyni naukę 5 razy efektywniejszą. Połączenie słowa z obrazem zwiększa możliwości poznawcze i kilkukrotnie wzmacnia zdolność zapamiętywania nowych słów i wyrażeń. Skojarzenia wyrazów są znacznie silniejsze i lepiej utrwalone, a Twój mózg niemal automatycznie sięga po aktualne słowa i zapamiętuje kolejne.

Kliknij tutaj aby sprawdzić kurs językowy metodą Smart Phrases

Poznaj historie ludzi, którzy nauczyli się języka i zmienili swoje życie!

Odkąd ruszyła platforma Smart Phrases, jej użytkownicy dzielą się pozytywnymi opiniami i niezwykłymi historiami całkowitej odmiany swojego życia. Z dnia na dzień coraz więcej osób dowiaduje się o tej nowatorskiej metodzie i porzuca nudne i mało skuteczne sposoby ze szkolnej ławki. Wybraliśmy kilka niesamowitych historii, które pokazują, że zwiększenie umiejętności językowych może zmienić Twoje życie o 180 stopni. Przeczytaj wypowiedzi zachwyconych nabywców Smart Phrases. Może i Ty zdecydujesz się sięgnąć po lepsze życie?

Uczyłam się angielskiego od podstawówki, ale tak naprawdę nigdy go nie umiałam. Myślałam, że to ze mna jest coś nie tak, że nie jestem wystarczająco zdolna, żeby nauczyć się języka. Smart Phrases uświadomił mi, że to nie we mnie tkwił problem, tylko w kiepskich metodach nauczania. Świat idzie do przodu i sposoby nauki również powinny być doskonalone. Dlaczego nikt nie wprowadza nowoczesnych rozwiązań w szkołach? Moje dzieci będą uczyć się języków tą metoda, a nie tak jak ja kiedyś - wkuwać i zapominać. Po kilkunastu dniach płynnie i bez żadnego strachu rozmawiałam po angielsku z klientami z zagranicy. Po miesiącu z łatwością prowadziłam rozmowy i pisałam maile także po niemiecku! Gdy kierownictwo to zauważyło, błyskawicznie dostałam awans i pensję jakiej nigdy wcześniej na oczy nie widziałam. Teraz zajmuję odpowiedzialne stanowisko i wszyscy w pracy mnie szanują, a rodzina i znajomi wręcz podziwiają. W końcu mam tyle pieniędzy, że nie muszę sobie niczego odmawiać. Stać mnie nawet na drogie zagraniczne wycieczki, podczas których z łatwością umiem się dogadać. Moje życie nareszcie jest takie, jakie sobie wymarzyłam!

Marzena S., 28 lat, Wolsztyn


Gdyby mi ktoś powiedział, że po pięćdziesiątce będę uczył się języków i wyjeżdżał za granicę, powiedziałbym, że ma nierówno pod sufitem. Przecież ja nigdy nie uczyłem się żadnych języków, coś tam niby w szkole rosyjskiego, ale i tak nic z tego nie pamiętałem. Mój syn mieszka w Anglii i wiele razy mnie zapraszał, mówił, że znajdzie mi tam dobrą pracę, ale gdzie miałbym się pchać w świat, nawet w sklepie bym się nie dogadał. Ale syn był uparty i kupił mi Smart Phrases. Długo tego nie sprawdzałem, ale jak już wszedłem na platformę, to w miesiąc opanowałem angielski. Zacząłem czytać książki i oglądać filmy po angielsku! Teraz pracuję w Anglii i jako spawacz zarabiam 10 razy tyle, co w Polsce! Od tygodnia uczę się francuskiego i już jestem zachwycony efektami. Chcę jeszcze włoski i hiszpański! Może na starość wyjadę do jakiegoś ciepłego kraju? Wszystko jest możliwe, jak znasz języki! Nie ma co czekać, tylko uczyć się i spełniać swoje marzenia! Niezależnie od wieku!

Tomasz K., 55 lat, Staszów

Kliknij tutaj aby sprawdzić kurs językowy metodą Smart Phrases

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

05 marzec 2019  |  Redakcja  |  4,8 | 129

Przeczytaj także:

noemptynoempty